У Лисичанську шумно, якесь ППО працює: очевидці про ситуацію у місті
Мешканці тимчасово окупованого Лисичанська чують наближення ЗСУ. У місті стало набагато "шумно", навіть працює "якесь ППО".
Про це повідомляють мешканці міста у місцевих пабліках, передає Час Пік. Що пишуть у мережі жителі про ситуацію у місті: "У Лисичанську шумно, якесь ППО працює"; "У старому центрі Лисичанська є лише газ"; "Незалежний півострів ГТВ завжди тихо"; "Світло якщо є і газ люди ставлять пальники газові й розтоплюють квартири, воду привозять двічі на тиждень.
А у страху очі великі"; "Телефонувала вчора мама з Новодружеська, все без змін: газу, води, електрики немає і не обіцяють, прильоти практично щодня". Нагадаємо, що окупанти , в'їзд тільки за пропискою.
Ймовірно, причиною закриття міст стали точні влучення ЗСУ по російських окупантах. Підтвердити або спростувати інформацію на сьогодні неможливо.
Час Пік продовжує стежити за ситуацією в регіоні. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua