

У Києві відбулося прощання з Русланою Писанкою
Сьогодні у Києві у Спасо-Преображенському соборі відбулася церемонія прощання з акторкою і телеведучою Русланою Писанкою. Провести зірку телебачення в останню путь прийшли рідні, друзі, колеги та сотні киян, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.
Писанка померла 19 липня від раку у Німеччині, де лікувалася останні місяці. Там її кремували.
На початку серпня церемонія прощання відбулася у Німеччині, згодом сім'я разом з прахом акторки повернулася до Києва. У Спасо-Преображенському соборі сьогодні також прощалися з мамою Руслани, яка померла у березні - урна з її прахом стояла поруч.
Попрощатися з Писанкою прийшли колеги по акторському цеху - Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком, Леся Самаєва, Віктор Андрієнко, телеведучі Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Костянтин Грубич, режисер Наталка Ворожбит, політики Єгор Соболєв, Олексій Гончаренко.
. Читать на vchaspik.ua