
У Харкові врятували покинуту господарями кішку, яка вилізла у вікно на висоті (відео)
Кішка, яка багато часу жила сама в господарській квартирі, вилізла з неї через відчинене на провітрювання вікно — на високому поверсі та застрягла на кондиціонері, не маючи змоги повернутися.
Історію порятунку розповіли волонтери організації «Порятунок тварин. Харків».
«Через війну кішка залишилася покинутою в квартирі. Раз на тиждень про неї дбали сусіди, — відзначили волонтери. — Сьогодні кішка потрапила в біду. Вікно було відкрите на провітрювання. Кішка вийшла через нього на парапет, а назад зайти не змогла».
Рятувальниця Тетяна піднялась до тварини по драбині та зняла кішку сачком. Внизу учасницю та об’єкт рятувальної місії страхували рятувальник та мешканці двору з ковдрою.
«Операція була дуже небезпечна для кішки та рятувальника. Рятувальник Таня діяла обережно, бо кішка налякалася. Врешті вдалося кицю зловити», — розповіли волонтери.
Тепер ті сусіди, які інколи провідували кицю забрали її до себе — на перетримку.
Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чатеприсоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook Instagram смотрите в Youtube, TikTok, и на Телеканале Simon
Читать на objectiv.tv
