
У Харкові СБУ проводить обшуки у 14 храмах УПЦ (МП)
У Харкові в суботу, 10 грудня, Служба безпеки України прийшла з обшуками у харківські храми Української православної церкви (московського патріархату).
Як повідомив прес-офіцер УСБУ в Харківській області Владислав Абдула, на території кількох храмів люди з розпізнавальними знаками СБУ проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи.
Зокрема, йдеться про об'єкти Харківської єпархії:
• Свято-Покровський чоловічий монастир;
• Свято-Благовіщенський кафедральний собор;
• Свято-Казанський храм;
• Храм ікони «Взискання загиблих»;
• Свято-Успенський храм;
• Свято-Петро-Павлівський храм;
• Свято-Миколаївський храм;
• Свято-Валентинівський храм;
• Ольгінський храм;
• Храм цариці Тамари;
• Свято-Архангело-Михайлівський храм;
• Храм Георгія Переможця;
• Свято-Володимирський храм;
• Свято-Вознесенський кафедральний собор Ізюмської єпархії УПЦ (МП).
Заходи проводяться спільно з Національною гвардією та Державною прикордонною службою України – у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.
УПЦ МП у Львові — усе. Відповідне рішення ухвалила Львівська міськрада
Враховуючи збройну агресію рф, дані заходи проводяться для унеможливлення використання релігійних громад як осередку «руського міра» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, а також предметів, заборонених до обігу.
Нагадаємо, 9 грудня СБУ завершила безпекові заходи на обʼєктах УПЦ (МП) у Київській та Херсонській областях.
У результаті на території Пустинно-Миколаївського скита, який знаходиться у
Читать на thepage.ua
