У Горлівці стався вибух на складі БК окупантів: відео очевидців
Вранці, 21 серпня, в окупованій Горлівці Донецької області відбулася детонація на складі з боєприпасами окупантів. Про це повідомляє низка Telegram-каналів, передає Час Пік.
Як припускають очевидці, у Горлівці вирішив демілітаризуватися склад з боєкомплектом російських військових. "Склад не лише добре палає, а й постійно детонує", - повідомляють очевидці.
Зазначається, що після детонації боєприпасів склад охопив сильну пожежу. Місцевий Telegram-канал "Типовий Донецьк" також проінформував про вибух і пожежу на одному з військових складів Росії.
Очевидці зняли кадри інциденту з іншого ракурсу, а автори публікації зазначили, що на місце події вже вирушили рятувальні бригади. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
