
Творення серед хаосу війни: харків’яни кілька місяців розчищають озеро на Салтівці (відео)
Харків’яни, які живуть у одному з найбільш небезпечних районів міста, згуртувалися – і знайшли для себе віддушину: розчищають Тюрине озеро.
Розпочали роботу два місцевих хлопця, поступово до них приєднувалися люди, які інколи просто проходили повз. Учасники команди працюють уже кілька місяців і зізнаються, що така робота ще й допомагає віднайти прагнення до життя та енергію, які багатьох покинули через війну. Рецепт зцілення людей та природи – у сюжеті МГ «Об’єктив».
Це озеро під назвою Тюрине, що на Салтівці. Щоденно тут відпочивають містяни, є тарзанка й лавки, дерев’яні альтанки та чистенька вода. Але ще кілька місяців тому це можна було б назвати занедбаною водоймою, про яку, здавалося б, просто забули.
Мы вчера утром пришли купаться, еще даже мысли не было. Потом прикинули, чего мы это самое, надо почистить. В «ютубчике» посмотрели, как вообще чувак вылавливает.
Кілька місяців тому двоє містян прийшли сюди скупатися. Олександра та Станіслава настільки обурив занедбаний стан водойми, що ті вирішили хоч трохи її почистити, незважаючи на вечірні гуляння напередодні.
Станіслав, харків’янин
Несмотря на то, что мы праздновали 11 числа мой день рождения, 12 числа в 9 часов утра мы уже были на пруду, как и договаривались. Как говорится, договор — дороже денег.
Чоловіки почали діставати з дна озера водорості та сміття. Таких «скарбів» виявилося настільки багато, що дві людини з цим навряд чи впоралися б.
Олександр, харків’янин
Сварили такую конструкцию, похожую на обычную телевизионную антенну. Привязали веревку, начали кидать в пруд и потихоньку вытаскивать водоросли из пруда. И получается, увидели местные жители, начали потихоньку подключаться к нам, к нашей работе.
Так із двох людей зросла досить потужна команда. Один за одним до
Читать на objectiv.tv
