
Три неотложные потребности ВСУ
Сергей Рахманин Народный депутат (Голос), член комитета ВР по вопросам национальной безопасности, обороны и разведкиГоворить о том, что уже поступающие образцы тяжелого вооружения сейчас будут брошены, условно говоря, под Угледар, Марьинку или Бахмут — не приходится На сьогоднішній день у ЗСУ, сил оборони України є три нагальні потреби. Це боєприпаси в достатньо великий лінійці (від боєприпасів до систем ППО, закінчуючи артилерійськими).
Це бронетехніка, причому йдеться про те, щоб пришвидшеним і безпечним постачання важкої бронетехніки, в першу чергу, танків. Але не тільки танків, а боєздатної техніки в максимально стислі терміни, щоб прорахувати цю логістику, необхідну для того щоб можна було сформувати дві, бажано три танкові бригади з озброєння, яке постачають партнери, на весну.
Ну і третє питання — це паралельна підготовка особового складу систем ППО далекобійних йдеться про Patriot і Samp-T.Наскільки я розумію, на Рамштайні (офіційну інформацію з цього приводу я не бачив) також обговорювалося питання про те, щоб зробити прямі постачання Києву зразків озброєння безпосередньо від виробників за спрощеною схемою в обхід всіляких урядових державних прокладок під гарантії і можливо під фінансування урядів цих країн. Це просто суттєво спростило б процедуру постачання.
Бо те, що ми отримуємо, це так зване надлишкове, тобто з зі складів Міністерства оборони відповідних країн. Є потреба вже домовлятися напряму з виробниками для того, щоб заповнювати ті втрати, які є і, на жаль, ще будуть під час ведення цієї війни.Ну і обговорювалося питання збільшення виробництва боєприпасів, зокрема 150-мм для того, щоб з одного боку, країни, які постачають нам боєприпаси могли поповнювати свої запаси, з іншого боку, для того, щоб потреби
. Читать на nv.ua
