Tetra Pak покидає росію після 62 років роботи
Найбільший постачальник харчової упаковки на російському ринку – шведська Tetra Pak – у вівторок, 26 липня, оголосила про своє рішення повністю вийти з країни-агресора. В росії компанія пропрацювала 62 роки, однак нині має піти через дію санкцій, впроваджених проти рф за її війну в Україні.
Євросоюз запровадив черговий пакет антиросійських санкцій: хто та що потрапило під обмеження
Свій бізнес Tetra Pak, як вказано пресрелізі, передасть місцевому керівництву.
Раніше компанія призупинила всі нові інвестиції та проєкти на росії, обмежившись лише підтримкою клієнтів щодо основних продуктів.
«Коммєрсант» пише, що російське підприємство продовжить випуск продукції як незалежна організація і вже під новим іменем. На росії Tetra Pak керувала заводом у місті Лобня, Московська область.
Russia, goodbye. Мережа H&M повністю йде з росії
Контекст. Нагадаємо, що на росії проблеми з пакуванням з’явились майже відразу після повномасштабного вторгнення агресора в Україну. Ще більше вони загострились у квітні, коли ЄС прийняв 5-ий пакет санкції проти рф. Під обмеження потрапили імпортні пакувальні матеріали та сировина для Tetra Pak. З огляду на нові реалії компанія була вимушена відмовитись від пакування обсягом у 2 л та на додачу призупинила випуск пакування для вина та інших напоїв, за виключенням соку.
Читать на thepage.ua

