Судді КСУ отримують 300 тисяч щомісяця і вимагають доплат
Про заяви суддів КСУ щодо зарплати на брифінгу розповіли народна депутатка від “Слуги народу” Олена Шуляк і представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський.
“Два судді Литвинов і Касмінін подали позов до Окружного адмінсуду Києва – вимагають виплатити їм більш ніж 1,3 мільйона гривень”, – зазначив Веніславський, передає 24 Канал.
Та додав, що тих 4,5 мільйона гривень, які вони заробляють за рік, їм начебто недостатньо, тому вони вирішили від держави стягнути ще.
Своє рішення судді обґрунтовують тим, що недоотримали ці гроші через рішення Ради обмежити зарплати держслужбовців через карантин.
Шуляк додала, що середній місячний заробіток судді КСУ становить 300 тисяч гривень. А обмеження щодо заробітної плати діяли лише 3
Читать на from-ua.com
