Станції міської електрички у Києві можуть перейменувати – Укрзалізниця пояснила причини
Укрзалізниця вийшла з ініціативою перейменувати вісім станцій кільцевої електрички у столиці. Про це повідомляє прес-служба головного залізничного відомства.
У прес-службі вважають, що це полегшить навігацію історичними районами Києва, точніше відповідатиме топоніміці столиці та позбавить транспортну карту міста застарілих назв радянського періоду.
Читайте також: У Києві вирішили, який громадський транспорт не зупинятимуть під час тривог
Як повідомляється, нові назви станцій уже узгоджуються з міською владою.
Перейменувати зупинки пропонують так:
Рубіжівський – парк Нивки;
Зеніт – проспект Бандери;
Троєщина – Воскресенка;
Троєщина-2 – Райдужний;
Київ-Дніпровський – парк Перемоги;
Київська-Русанівка – Русанівка;
Лівий Берег – Березняки;
Північна платформа станції Київ – Пасажирський – Центральний вокзал.
Фото: Укрзалізниця
Читайте також: Кияни зажадали, щоб у міської електрички з'явилася ще одна зупинка
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua

