

Сили оборони підірвали російську вантажівку з боєприпасами
Підрозділи ракетних військ Збройних сил України минулої доби уразили станцію радіоелектронної боротьби, пункт управління, склад боєприпасів, два місця концентрації живої сили, озброєння та військової техніки російських окупантів.
Про це в ранковому звіті повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Це, звісно, добре, але відверто мало. В рази більше ворожої техніки та інтервентів наші захисники на передовій нищать дронами-камікадзе. Про один з таких епізодів у своєму Телеграм-каналі розповів блогер і волонтер Сергій Стерненко.
У Херсонській області бійці Центру спеціальних операцій А знищили баражуючим боєприпасом «Урал», який віз боєприпаси по польовій дорозі біля якогось гаю.
Після прямого влучання і вибуху вантажівка загорілася, однак продовжила рух далі. Зрештою «Урал» по прямій влетів у ліс, де нарешті зупинився, а згодом розгорівся в рази сильніше – почали детонувати боєприпаси.
Відео змонтоване з кадрів, знятих контрольним безпілотним літальним апаратом.
<p dir=«ltr» lang=«ru» xml:lang=«ru»>Херсонская обл., ничего нового, просто ЦСО «А» минуснули очередной российский Урал https://t.co/uQOH2lZSKi #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/NsnOJCzadR— Necro Mancer (@666_mancer) October 10, 2023
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com