Російські окупанти вчергове обстріляли населений пункт на Луганщині — СЦКК
В суботу, 8 червня, з 20:55 по 21:35 збройні формування Російської Федерації з напрямку населеного пункту Миколаївка вкотре здійснили обстріл населеного пункту Станиця Луганська зі стрілецької зброї. Про це повідомляє українська сторона СЦКК.
Зазначений факт в черговий раз демонструє небажання збройних формувань Російської Федерації та окупаційної адміністрації дотримуватися Мінських домовленостей щодо розведення сил і засобів на зазначеній ділянці місцевості, яке було сплановано на 16 червня 2019 року. Зокрема, Мінськими домовленостями визначено, що розведення сил і засобів може бути здійснено лише після дотримання режиму тиші та його фіксації СММ ОБСЄ протягом семи діб.
Ураховуючи зазначене, датою наступного розведення си...
Читать на 24news.com.ua
