
Росіяни вдарили по території Криворізької ТЕС, - голова ОВА
Сьогодні, 28 червня, російська армія випустила по Дніпропетровській області шість ракет морського базування "Калібрі". Чотири ракети було збито. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Микола Лукашук у Facebook, передає Час Пік.
"На жаль, дві ворожі ракети влучили по території обласного центру. Одна прилетіла у будівлю автотранспортного підприємства: там на прилеглій території пошкоджено майже три з половиною десятки автомобілів. Також ушкоджено три бокси, декілька одноповерхових будівель і ангар.
Друга ракета поцілила по території промислового підприємства, там є руйнування будівель", - написав Лукашук. Зі ствольної артилерії росіяни обстріляли Зеленодольськ та Велику Костромку у Криворізькому районі. Постраждав чоловік.
"Також російські окупаційні війська вдарили по території Криворізької ТЕС. Наслідки з‘ясовуються", - зазначив голова ОВА. Нагадаємо, за інформацією мера Дніпра Бориса Філатова, одна з ракет Почалася пожежа.
Читать на vchaspik.ua