Росія стягнула в Енергодар багато військ та військової техніки
В Енергодарі Запорізької області 10-11 жовтня відзначили збільшення кількості окупантів на території ЗАЕС. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 14 жовтня.
Вони використовують станцію як базу розміщення особового складу у зв'язку з тим, що об'єкт не обстрілюється.
Читайте також: У МАГАТЕ категорично висловилися про приналежність Запорізької АЕС
Противник посилює режимні заходи. На блокпостах навколо Мелітополя для проведення ретельних обшуків разом із звичайними військовослужбовцями знаходяться представники ФСБ.
Раніше було названо фронт, який вирішить результат усієї військової кампанії Путіна .
Фото: ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО
Читайте також: Деокупація півдня України: чому немає контрнаступу ЗСУ на Запорізькому напрямку
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua