



Росія не має морального права брати участі у саміті Великої двадцятки — МЗС Британії
Росія не має жодного морального права брати участь у сімнадцятій у зустрічі глав держав Великої двадцятки (G20) на Балі на тлі війни, яку рф веде в Україні. Про це заявив речник британського Міністерства закордонних справ, пише Reuters.
Як пише iNews, Ліз Трасс, якщо стане прем’єром, планує відвідати саміт та напряму протистояти Путіну». Її конкурент — Ріши Сунак — заявив, що взагалі бойкотував би зустріч у знак протесту проти дій рф.
«Нам потрібно надіслати Путіну переконливий сигнал про те, що він не має місця за столом переговорів доти, доки він не припинить свою незаконну війну в Україні», — наголосив він.
Раніше Борис Джонсон заявляв, що сподівається, що Путін добровільно утримається від участі в саміті G20.
Контекст. Агентство Bloomberg раніше писало, що російський та китайський лідери Володимир Путін та Сі Цзіньпін збирається очно відвідати саміт., на який запрошено також і Володимира Зеленського.
Читать на thepage.ua
