Пристрій, що заряджає гаджети з 30 метрів, розробили у Південній Кореї
У Седжонському університеті в Південній Кореї розроблено технологію бездротової передачі енергії за допомогою інфрачервоного променя. Про це повідомляє Optics Express.
Новий метод дозволяє заряджати електронні гаджети, не використовуючи провід, з відстані 30 метрів.
Читайте також: Названа найпопулярніша версія Android
Система бездротової зарядки складається із двох частин. Перша – це передавач із волоконним підсилювачем, який генерує інфрачервоний промінь із центральною довжиною хвилі 1550 нм. Такий діапазон є найбільш безпечним для очей та шкіри.
Друга частина – приймач. У ньому встановлено ретрорефлектор зі сферичною лінзою, що підвищує ефективність зарядного пристрою під час передачі енергії.
Якщо на шляху інфрачервоного променя виникне перешкода, випромінювач самостійно перейде в енергозберігаючий режим.
Фото: pinterest.com
Читайте також: Виробники смартфонів готуються до відмови від сім-карток
Читать на lenta.ua

