Посилений карантин у Києві продовжать на два тижні — до 30 квітня
Київська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила продовжити посилений карантин ще на два тижні — до 30 квітня. Необхідність прийняття такого рішення обґрунтували тим, що «епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується».
Таким чином, щонайменше до 30 квітня в столиці все школи та дитячі садочки лишатимуться зачиненими, а весь громадський транспорт (як наземний, так і метро) працюватиме за спеціальними перепустками. Водночас заклади громадського харчування продовжать працювати в режимі тільки виніс чи доставка.
«У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше».
Віталій Кличко,
мер Києва
20 березня через стрімке зростання нових випадків COVID-19 влада
Читать на itc.ua
