
План спасения на десять лет: как мир будет спасать от перегрева Землю. Результаты Глазго
В суботу в шотландському Глазго завершився 26-й Кліматичний саміт ООН, COP26 на якому лідери 120 країн світу обговорювали майбутні кроки щодо протидії глобальному потеплінню та стан виконання прийнятих раніше рішень.
Історичним вважається саміт 2015 року, коли держави підписали "Паризьку угоду" — документ, що декларує цілі країн на шляху до кліматичної нейтральності. Все заради того, аби не допустити зростання температури на понад 1,5 градуса Цельсія. Проте цьогоріч увага до саміту була прикута з двох причин.
Перша полягає у тому, що COP26 є першим самітом, де країни зібралися після початку пандемії. А друга є, частково, наслідком першої: далеко не всім вдалося виконати свої кліматичні зобов'язання 2015 року.
Зрештою з’ясувалося, що
Читать на epravda.com.ua


