"Пів будівлі немає": У Лисичанську "приліт" у медичний центр "Богатир"
Успішний контрнаступ ЗСУ змушує окупантів посилювати оборону на Лисичанському напрямі. І поки "визволителі" стягують техніку і посилюють примусову мобілізацію, ЗСУ продовжують завдавати ударів по "центрам прийняття рішень". Сьогодні вночі "бавовни" лунали у Лисичанську.
Представники окупаційної "влади ЛНР" заявили, що сьогодні вночі зафіксовано обстріл Лисичанська з реактивної системи залпового вогню HIMARS. Стверджують, що прилетіли 4 ракети, повідомляє Час Пік. Традиційно окупанти підняли виття, що "українські нацисти вбивають мирних жителів".
Хоча раніше у мережі з'являлася інформація, що у будівлі медичного центру окупанти розмістили "комендатуру". Інформація про постраждалих та руйнування не розкривається, але місцеві жителі у соцмережах повідомляють, що вночі близько 02:40 "прилетіло" у будівлю медичного центру "Богатир". Джерела повідомляють, що внаслідок обстрілу будинок зруйновано.
Читать на vchaspik.ua