"Перемир'я" забрало життя ще одного українського воїна
Бойовики за минулу добу, 13 травня, 19 разів порушували режим припинення вогню у зоні бойових дій на Донбасі. Один український військовий загинув.
Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил.
Військовий загинув внаслідок кульового поранення. У штабі не зазначають, біля якого населеного пункту це сталося.
Так, обстріли з мінометів 120-го калібру фіксували біля Лебединського, Гнутового та Павлополя, а біля Новозванівки — з мінометів 82-го калібру, великокаліберних кулеметів та автоматичних станкових гранатометів.
Неподалік Верхньоторецького та Новоселівки бойовики використовували великокаліберні кулемети, ручні та станкові протитанкові гранатомети.
Шість фактів обстрілу штаб зафіксував біля Пісків — бойовики стріляли з танків, артилерійських
Читать на rupor.info

