
Перед зустріччю з Лавровим на G20 британський прем’єр Сунак назвав Росію державою-ізгоєм
Про це розповів український журналіст Валерій Калниш. Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше За його словами, перед від'їздом до Індонезії Сунак написав замітку для The Daily Telegraph, де висловив кілька не нових, але важливих тез.
Він заявив, що Великобританія не стане заручником дій президента РФ Володимира Путіна і назвав Росію 'державою-ізгоєм'. “Ми та наші союзники не дозволимо, щоб наше економічне майбутнє стало заручником дій держави-ізгою.
Лідери беруть на себе відповідальність. Вони з'являються.
На саміті G20 в Індонезії цього тижня одне місце залишиться вакантним”, - написав Сунак. Прем'єр-міністр упевнений, що відсутність російського лідера на зустрічі на Балі означає, що той ігнорує весь світ і не робить навіть спроби пояснити свої дії, оскільки 'несе відповідальність за таке кровопролиття в Україні'.
Читать на vlasti.net
