



Оперативна інформація про війну на ранок 1 вересня 2022 року – Генштаб ЗСУ
У четвер, 1 версеня, розпочалася 190-та доба протистояння української нації російському повномасштабному вторгненню. Російські окупанти сконцентрувались на захопленні Донеччини в адміністративних межах області, а також утримання раніше захоплених територій на Херсонщині, Запоріжчині, Луганщині, Миколаївщині та Харківщині, йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.
Ситуація суттєво не змінилася. Білоруська армія продовжує посилено охороняти спільну з Україною ділянку кордону.
Москва продовжує утримувати на прикордонні окремі підрозділи свого війська. Противник обстріляв з артилерії райони населених пунктів Кам’янська Слобода та Залізний Міст на Чернігівщині.
Російські загарбники продовжили обстрілювати території населених пунктів Кленове, Дементіївка, Руські Тишки, Великі Проходи, Петрівка, Перемога, Байрак, Шевелівка. Не припиняють вести розвідку з допомогою дронів.
Ворог гатив з танків, артилерії та ракетних систем по районах населених пунктів Краснопілля, Вірнопілля, Грушуваха.
Агресор сконцентрувався на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Активно веде обстріли та розвідувальну діяльність.
Противник продовжив накривати з артилерії різних типів райони населених пунктів Райгородок, Берестове, Роздолівка, Тетянівка, Мала Піскунівка, Верхньокам’янське, Івано-Дар’ївка, Сіверськ.
Під удар потрапила військова та цивільна інфраструктура поблизу Бахмутського, Соледара, Яковлівки, Майорська, Диліївки. Підрозділи російського війська здійснили спробу вести наступальні бої у районах населених пунктів Весела Долина, Зайцеве.
Ворожі сили били з танків, артилерії та РСЗВ по районах населених пунктів Опитне, Первомайське, Нью-Йорк. Задіяв авіацію біля Времівки, Нескучного та Олександрополю.
Під ворожий обстріл з танків та
Читать на thepage.ua