
Окупанти взяли під контроль трасу Київ-Москва від кордону з РФ до Батурина
Окупаційні російські війська контролюють трасу Київ-Москва від кордону з РФ у Сумській області до адміністративного кордону Чернігівської області в районі Батурина.
Про це йдеться у зверненні голови Сумської ОДА Дмитра Живицького на сайті обладміністрації.
«Ситуація сьогодні на території області складна. Ідуть бої зараз у м. Охтирка, Конотоп, був бій біля м. Суми, м. Глухів ворог пройшов транзитом. Були бої трасою Кіпті — Бачевськ. Сьогодні окупаційні війська контролюють трасу Київ-Москва від кордону з РФ і до Чернігівської області, до Батурина точно», — йдеться у повідомленні.
Живицький уточнив, що складна ситуація склалася довкола міст Білопілля, Буринь та інших населених пунктів області. За наявною інформацією, війська та техніка супротивника увійшли до Сум.
Ситуація щодо транспортної інфраструктури також важка: на території області є пошкоджені газопроводи. Загасити спалах немає можливості через відсутність доступу до них.
Території у районі смт Велика Писарівка, що на кордоні з РФ, від'єднано електроенергії.
«Зберігайте спокій, залишайтеся вдома! У разі будь-якої негативної ситуації, артобстрілу тощо. будь ласка, спускайтесь у підвальні приміщення ваших будинків або залишайтеся у захищених приміщеннях у центрі вашого будинку, вашої квартири», — радить голова Сумської ОДА.
Він додав, що налагоджено координацію між владою та військовими ЗСУ. Голова ОДА зазначив, що Збройні сили України дають відсіч, внаслідок чого противник починає відступати. Є загиблі та поранені з боку країни-агресора.
Читать на thepage.ua