Окупанти просуваються в середину Сєвєродонецька: бої тривають, ситуація дуже важка
Окупанти просуваються в середину міста Сєвєродонецьк зараз, бої тривають, ситуація дуже важка. Про це повідомив голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай у своєму Telegram-каналі.
Гайдай розповів, що критична інфраструктура Сєверодонецька зруйнована на майже 100%, пошкоджено 90% житлового фонду, з них 60% критично. Місто завалене російськими трупами, на вулиці спекотно — надалі це може спровокувати розвиток інфекцій. Лисичанськ — під контролем України. Траса «Лисичанськ-Бахмут» — також, але дуже обстрілюється, пересування нею небезпечне. Гумвантажі завозяться, незабаром 10 фур з гуманітаркою їдуть до Лисичанська.
В місті безвісти зникли три лікарі, знайдено лише понівечену «швидку». Також знайдено розстріляну машину з двома волонтерами, вони поранені, але в безпеці.
Оперативна інформація про російсько-українську війну на 30 травня 2022 року
продовжує відслідковувати новини Сєвєродонецька.
Читать на thepage.ua