Окупанти на Харківщині вбили громадянина Російської Федерації
У ніч проти 4 серпня російські окупаційні війська знову обстріляли Харків і область. Є загиблі. Про це в Telegram повідомив голова ОВА Олег Синегубов .О 01:30 ворог завдав удару по об'єкту інфраструктури у Немишлянському районі Харкова. Ще було зафіксовано 2 попадання на відкриту територію у Харківському районі. Постраждалих немає.Російський агресор продовжив обстріл Чугуївського та Харківського районів області. Пошкоджено житлові будинки, господарські споруди, сталося кілька пожеж.По Циркунам окупанти 3 рази завдавали артилерійських обстрілів.
Внаслідок ворожих обстрілів протягом доби було госпіталізовано 4 особи: 3 жінок у Чугуївському районі, 1 чоловік у Харківському.Внаслідок обстрілів окупантів у Чугуєві загинув 58-річний громадянин Російської Федерації.
Читайте також: Росія навмисне вбила українських полонених у Оленівці - ГУР
Нагадаємо, окупанти насильно вивозять жителів Харківщини до Росії .
Фото: на знімку будинок у Циркунах, tg-канал Труха Харків
Читайте також: Російські окупанти планують посилити ракетні обстріли Харківщини
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua