Обстріл Бахмута з РСЗВ "Ураган": одна людина загинула, 5 - поранено
Російські війська із реактивних систем залпового вогню "Ураган" обстріляли місто Бахмут Донецької області. Внаслідок російських обстрілів загинула одна людина, ще п'ятеро отримали поранення. Російсько-окупаційні війська 13 липня обстріляли з РСЗВ "Ураган" місто Бахмут.
У приватному секторі пошкоджено 8 будинків, є загиблий. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передає Час Пік. "Росіяни знову поцілили у приватний сектор - снаряди Урагану пошкодили близько 8 будинків.
Кожен, хто досі залишається на Донеччині, наражає себе на смертельну небезпеку. Єдиний спосіб вберегтися - евакуація. Евакуація рятує життя!", – написав Кириленко в Facebook.
Глава Донецької ОВА опублікував відео наслідків російських обстрілів. За словами Павла Кириленка, під контролем України перебувають приблизно 45% Донецької області. Ці території постійно перебувають під ворожим вогнем.
Читать на vchaspik.ua


