

Ноту з вимогою репарацій направило Берліну МЗС Польщі
Глава МЗС Польщі Збігнєв Рау підписав ноту з вимогою репарацій від Німеччини за підсумками Другої світової війни. Найближчим часом документ буде передано представникам німецької дипломатії. Про це повідомляє TVN24.
«Дипломатична нота, яку я щойно підписав, буде передана МЗС ФРН. Вона висловлює переконання МЗС Польщі в тому, що сторони мають вжити заходів щодо сталого врегулювання питання репарацій», – сказав голова польського зовнішньополітичного відомства.
Читайте також: Дуда пояснив, чи мусить Польща вимагати репарацій від Росії
Рау зазначив, що Варшава наполягає на врегулюванні «виплат Німеччиною матеріальних та нематеріальних компенсацій за збитки у зв'язку з окупацією та компенсації жертвам та членам їхніх сімей».
Як повідомляла lenta.ua, 14 вересня резолюцію про репарації ухвалив польський сейм. Розмір військової шкоди у Варшаві оцінюють у 6,2 трлн злотих або 1,3 трлн доларів.
Фото: Gopolsha
Читайте також: Шольц відповів Польщі на питання про репарації за Другу світову війну
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua

