
Небезпечні знахідки: продовжується розмінування звільнених населених пунктів Луганщини
Правоохоронці Луганщини вилучають вибухонебезпечні предмети на території звільнених населених пунктів регіону. Про це повідомляє поліція регіону у Facebook, передає Час Пік.
"Під час проведення заходів щодо відновлення середовища безпеки у с. Невське поліцейські виявили 12 вибухонебезпечних предметів, а саме підривники М-12.
В ході огляду фахівцями вибухотехнічної служби ГУНП в Луганській області було встановлено, що підривачі підлягають знищенню. В подальшому небезпечну знахідку було знищено на спеціальному полігоні", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай , що вся територія регіону може бути звільнена від російської окупації у 2023 році. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua