Не справляються навіть "вагнерівці": Гайдай розповів про намагання ворога прорватися на Луганському напрямку
Російські загарбники поставили собі одну мету - вийти на адміністративні кордони Луганської області, поки що їх це не вдається. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів у телеефірі про ситуацію на фронті, передає Час Пік. Він заявив, що окупанти продовжують намагання прорватися у Попасній та Воєводівці, бої досі тривають, ворог успіху немає.
Не дивлячись на велику кількість різної техніки та «вагнерівців», які виявилися не безсмертними - російські війська не можуть захопити населені пункти. У Рубіжному - без змін, контроль над містом 50/50. Як зазначив Гайдай, на Луганщині присутні також кадирівці, які не воюють, а тільки мародерять та знімають відео.
За словами Гайдая, від Луганщині поки що не легше, адже росіяни нагнали велику кількість техніки і живої сили. Полонені російські вояки розповідають, що мета одна - вийти на географічні кордони Луганської області. Гайдай попередив, що наступні декілька днів будуть важкими, адже росіяни будуть намагатися зробити «щось», щоб 9 травня звітувати перед Путіним.
Читать на vchaspik.ua