"Нас тримають за худобу!": киянам у пекельну спеку відключили холодну воду
Мабуть, столична влада вирішила, що дощику на вулиці достатньо і люди можуть обійтися без водопостачання. Жителі столичного житлового масиву Виноградар не тільки страждають від спеки, а ще й від безладності столичної влади – люди масово скаржаться на те, що в таку погоду залишилися без водопостачання.
"Це натуральне знущання над людьми! У таку спеку нам серед ночі вимкнули холодну воду, цілий день на гарячій лінії автовідповідач по запису транслював обіцянки – спочатку о 12 годині, потім о 18. Але після 18 оператор гарячої лінії прямо сказав – воду включать, коли усунуть поломку.
Ніяких прогнозів, ніяких обіцянок – живіть, як хочете. Може завтра, може через місяць.
Читать на ukrainianwall.com

