
На Луганщині окупанти селяться по квартирах та дачах, бояться робити склади БК
У тимчасово окупованому Алчевську Луганської області війська РФ вже бояться робити склади, "гуманітарку" одразу перевантажують у вантажівки. Про це повідомляють очевидці у місцеві Telegram-канали, передає Час Пік.
"По всьому Алчевську пересуваються і стоять фури, завантажені БК, уночі перевантажують все у вантажівки. Бояться робити склади, селяться по квартирах і дачах...
невеликою кількістю", - пишуть очевидці. Повідомляється, що в Луганську окупанти діють також.
"У Луганську теж саме, довше 3-х годин не стоять навколо спальних районів", "Та вони вже перевищили населення своєю присутністю і завод давно перетворили на сховище", "А ще є гуманітарна допомога дітям Донбас, але ми знаємо яка там допомога. Детонує потім по три дні", - пишуть у мережі.
Читать на vchaspik.ua
