На Київщині в річку викинули 3 тисячі каністр з хімікатами (відео)
“Бучанські новини”.Звалище каністр на межі сіл Блиставиця і Луб’янка знайшли місцеві мешканці у березні цього року.“Протягом 350-400 метрів русло ріки заповнене майже повністю каністрами з невідомою рідиною. Кожна каністра – 20 літрів.
За попередніми підрахунками, там близько 3000 каністр. Більшість каністр, на щастя, герметично закриті, і ця речовина не встигла потрапити у воду.
Деякі каністри все ж таки розгерметизовані, і маслянисті плями є у воді”, – розказав телеканалу секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський.Фото: скріншот із відео Буча NEWSЗа цим фактом відділ поліції Бучі відкрив кримінальну справу за ч.1 ст. 239 Кримінального кодексу України – забруднення довкілля хімічними речовинами.В суботу, 17 квітня, річище Кізки
. Читать на bykvu.com