МОЗ хоче запровадити 14-денний карантин для всіх, хто в’їжджає в країну та не зробив щеплення
Про намір зробити обов’язковим 14-денний карантин для всіх людей, які в’їжджають в країну та не мають щеплення від ковіду, розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Про ініціативу згадали в тексті пресрелізу щодо зростання обсягів вакцинації від COVID-19, розміщеного на сайті президента 19 липня.
Зараз в Україні діє зелений рівень епідеміологічної небезпеки, який дозволяє всім громадянам і резидентам України повертатися в країну без тестів та самоізоляції. Іноземці можуть в’їхати в Україну за наявності тесту на антиген, негативного ПЦР-тесту або проходження повного курсу вакцинації від COVID-19. Окремі правила діють для тих, хто їде в Україну з Росії, Великобританії, Португалії або Індії. Всі мандрівники незалежно від громадянства
Читать на itc.ua