

Митрополит Онуфрій розповів, як потрібно молитися
Молитва - це бесіда людини з Богом. Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на news.church.ua, про це Митрополит Онуфрій розповів у випуску «Слово Предстоятеля» на телеканалі «Інтер».
Блаженніший зазначив, що Господь навчає нас, як молитися правильно, притчею про митаря і фарисея (Лк. 18: 9-14).
«Фарисей, ставши, так молився про себе: Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди: здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей митник. Я пощу два рази на тиждень, даю десятину з усього, що тільки надбаю! А митник здалека стояв, та й очей навіть звести до неба не смів, але бив себе в груди й казав: Боже, будь милостивий до мене грішного!..
(Лк. 18: 11-13)», - процитував владика.
Читать на ukrainianwall.com

