"Люди чекають на деокупацію": Гайдай розповів, що відбувається на окупованій Луганщині
На тимчасово окупованій території Луганської області загарбники планують провести референдум. У захоплених містах окупанти роздають газети з матеріалами про "позитив" російського режиму. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram-каналі, передає Час Пік.
"Радує настрій місцевого населення тимчасово окупованих територій – люди чекають на деокупацію. І в Луганську, і в Алчевську, і в Кадіївці …в усіх населених пунктах української Луганщини", - написав Гайдай. Глава області прокоментував нові фейки розпропоганди про продаж Himars чеченцям.
"Розвінчуємо свіжі фейки розпропаганди: Himars чеченцям не продаємо за мільйон доларів", - написав глава області. Він додав, що Західна далекобійна артилерія порушила плани окупантів із захоплення двох східних областей. "По-перше, орки мають величезні логістичні проблеми через знищення складів із БК.
По-друге, росіяни розуміють, що українські території їм не піддаються, бояться контрнаступу, тому захоплений Донбас повністю вони не зможуть швидко приєднати до Росії, щоб оголосити спільну. мобілізацію тому вирішили не чекати - і вже проводять агітацію на окупованій частині Луганської області про приєднання до раши", - додав Гайдай. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua