

Культ дефолта и секретный меморандум. Зачем украинцев пугают МВФ
Петр Олещук Политолог, преподаватель КНУ имени Тараса Шевченко Есть проблема сотрудничества с МВФ, а есть конспирология, которую продвигают в украинском информационном пространстве, и которая уже приносит пропагандистский результат Останнім часом не дуже приємні тенденції фіксуються у суспільних настроях. Зокрема, опитування КМІСу показало, що 61% українців проти того, щоб брати гроші у МВФ.
Загалом, ідея нормальна — краще гроші десь не брати, а заробляти. Однак тут просто треба нагадати, на що зараз змушена брати гроші Україна.
На те, щоб віддавати попередні борги, яких перед тим же МВФ накопичили раніше чимало. І «перестати платити» — це не вихід, адже тоді - дефолт, який, що найцікавіше, теж не означає скасування або списання боргів.
. Читать на nv.ua
