Країна-агресор знуйнувала корпуси Київського національного університету імені Тараса Шевченка
31 грудня внаслідок ракетного обстрілу кацапськими покидьками значних ушкоджень зазнали будівлі Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Про це повідомили у пресслужбі освітнього закладу.
Зазначається, що у переддень нового року, 31 грудня 2022, внаслідок ракетної атаки було ушкоджено будівлі Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
“Країна-терорист Росія продовжує завдавати значних ударів по цивільних, інфраструктурних та культурних об’єктах, намагаючись видати їх за військові. Мета цих атак – посіяти страх, зруйнувати культурно-генетичні зв’язки нашої нації, завадити розвитку освіти й культури”, – наголошується у повідомленні.
Крім того, в університеті зазначили, що цього разу збитки, завдані падінням ракети, у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав КНУ під час масованого ракетного обстрілу середмістя Києва 10 жовтня, коли були ушкоджені будівлі головного (Червоного) навчального корпусу, ННІ філології (Жовтий корпус), Наукової бібліотеки імені М. Максимовича, хімічного факультету, а також оранжереї Ботанічного саду імені О. Фоміна.
Як відомо, 31 грудня рашистські війська завдали масованого ракетного удару по Україні. Під удар потрапили Київ, Миколаїв, Запоріжжя та Хмельницький.
Крім того, впродовж ночі проти 1 січня українська протиповітряна оборона знищила 45 ворожих БПЛА “Шахед-131/136”.
Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.
По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська московитів перейшли кордон під Харковом, Києвом, Херсоном, Черніговом і Сумами.
ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл
Читать на rupor.info
