Коронавирус на связи: как мобильные операторы прошли пандемию COVID-19
З початку пандемії COVID-19 минуло трохи більше одного року. Суворі карантині заходи значно змінили життя більшості людей і вплинули на більшість сегментів бізнесу.
Телекомунікаційний бізнес не став винятком: у операторів "великої трійки" впали такі важливі валютні доходи від роумінгу, а модель споживання мобільного зв’язку населенням і бізнесом значно змінилась.
ЕП зібрала інформацію про те, як великий телеком-бізнес пристосовувався протистояти безпрецедентним викликам всесвітньої пандемії.
З реакцією на карантин чи не найкращим чином впорались в "Київстар". В березні 2020 року, одразу після запровадження в Україні протиепідемічних заходів, в компанії розробили цілий пакет рішень для віддаленої роботи.
Всі вони були розраховані на бізнес –
Читать на epravda.com.ua
