
КНДР випустила вісім балістичних ракет. США та Південна Корея відповіли
5 червня 2022 року Північна Корея (КНДР) запустила вісім балістистичних ракет малої дальності в бік Японського моря. Це сталось наступного дня після закінчення спільних навчань Південної Кореї та США у міжнародних водах біля Окінави на півдні Японії. Про це пише Reuters.
У найближчі дні може КНДР випробувати міжконтинентальну балістичну ракету, – Міноборони Японії
За даними об'єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї, з району Сунан у Пхеньяні було випущено щонайменше вісім ракет. Вони пролетіли від 110 до 600 км на висоті від 25 до 90 км. Ракети впали поза винятковою економічною зоною Японії.
Ймовірно це найбільший одночасний запуск балістичних ракет, які протягом одного дня запустила КНДР.
За словами прем'єрміністра Японії Фуміо Кісіда, такі запуски загрожують миру та стабільності міжнародної спільноти.
У відповідь на це, Збройні сили Південної Кореї та США 6 червня випустили вісім ракет класу «земля-земля» протягом приблизно 10 хвилин, починаючи з 04:45 ранку.
Читать на thepage.ua
