Київ вийшов на стабільні обсяги електроенергії, хоча й з обмеженнями: тривають екстрені відключення
Ситуація з енергопостачання у Києві поліпшилися. Столиця регулярно отримує стабільні обсяги потужності, утім в місті продовжують діяти екстерні відключення світла.
Водночас він наголосив, що не береться прогнозувати, як поводитиме себе обладнання за умови зниження температури і, відповідно, збільшення споживання. Найголовнішою загрозою, за його словами, залишається «божевільний сусід і його ракети та іранські шахеди».
Як інформує ДТЕК, у середу, 28 грудня, в столиці знову світло вимикатимуть не за графіком — діють екстрені відключення.
Попередні стабілізаційні графіки не діють. Перевірити наявність поточних відключень у Києві можна за цим посиланням.
Вихід із найскладнішого випадку повного блекауту може тривати від 7 до 10 днів – Шмигаль
Контекст. В КМДА напередодні повідомили, що екстрені відключення у Києві триватимуть до настання весни.
В Міненерго вважають, що українці, цілком імовірно, зустрічатимуть прихід Нового року зі світлом, як і до цього Різдва, однак лише за умови відсутності нових атак із боку російського окупаційного війська.
Читать на thepage.ua
