

Київ та Ірпінь можуть з’єднати тролейбусною лінією. Уряд розпочав роботу над розробкою проєкту
Український уряд задумався про будівництво нової тролейбусної лінії, яка б з’єднала Київ та Ірпінь. За словами заступника очільника Міністерства фінансів Олександра Кави, робота над відповідним проєктом вже стартувала.
«Зараз профільне міністерство працює над тим, щоб зробити проєкт і побудувати тролейбусну лінію з Ірпеня до станції метро «Академмістечко», — наводить його слова Ірпінська міська рада.
Кава додав, що інфраструктура, яка постраждала з вини російських окупантів, після відбудови стане сучаснішою та відповідатиме європейським стандартам. Для прикладу він навів вокзали та іншу залізничну інфраструктуру у населених пунктах, де бойові дії більше не йдуть.
Ціни на проїзд у Києві. Міська влада пообіцяла не підвищувати
Контекст. Досі дістатись з Ірпеня до столиці або навпаки можна було електричкою або маршрутними таксі.
Читать на thepage.ua