
Кіберполіцейські викрили двох юнаків у створенні фішингових ресурсів для привласнення грошей громадян
Фігуранти ошукали громадян на понад 250 тисяч гривень за допомогою ресурсів, ззовні схожих на сайти платформ оголошень і служб доставки. За скоєне їм загрожує до трьох років ув’язнення.
Протиправну діяльність двох чоловіків викрили співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Запорізькій області спільно зі слідчими Запорізького районного управління поліції.
Двоє мешканців міста Дніпро віком 21-24 років на замовлення створювали фішингові ресурси для привласнення грошей громадян. Фейкові сайти повністю копіювали дизайн ресурсів майданчиків оголошень та служб доставки. Надалі фігуранти передавали клієнтам посилання на створені фейкові ресурси, де користувачі вводили дані своїх банківських карт. За ці послуги зловмисники отримували близько
Читать на goodnews.ua