Катастрофа MH17: Гаазький суд засудив до довічного ув'язнення трьох фігурантів
Гаазький суд визнав винними трьох підозрюваних у справі про аварію малайзійського літака рейсу MH17 у 2014 році на Донбасі - Ігоря Гіркіна, Сергія Дубинського та Леоніда Харченка. Вирок вказаним особам було винесено на засіданні суду у четвер, 17 листопада, повідомляє Час Пік. "Гіркін, Дубинський та Харченко перебувають у в'язниці.
На думку суду, їхні дії призвели до катастрофи літака. Вони винні у вбивстві 298 осіб. Вони визнаються винними", - заявили в суді.
Гіркіна, Дубинського та Харченка било засуждено до довічного ув'язнення. На цьому розгляд справи у першій інстанції закінчено. Протягом двох тижнів може бути подана апеляція.
Крім того, суд оголосив загальну суму збитків, які мають бути виплачені сім'ям загиблих. Вона становить 16 млн євро. Також у Гаазі ухвалили, що Олег Пулатов - четвертий підозрюваний у справі - є невинним.
"На Пулатова не накладається жодна кримінальна відповідальність, як на інших обвинувачених. Пулатов оголошується невинним за обома пунктами, за якими він підозрювався. Таким чином відхиляється вимога прокуратури помістити його до в'язниці", - заявив головуючий суддя.
Читать на vchaspik.ua