



Какого предложения от Китая я боюсь после разговора Зеленского и Си
Владимир Огрызко Украинский дипломат, министр иностранных дел Украины (2007−2009)Разговор с Зеленским — это очень хорошо, но для нас это пока ничего не меняет Ця розмова довго відкладалася. Я думаю, у такий спосіб Пекін планував створити для нас певну непевність (вибачте за тавтологію), одним словом намагатися трошечки подіяти нам на нерви.
Але ця тактика традиційна для Китаю, який ніколи не поспішає особливо, коли це стосується якихось стратегічних питань.Скажу вам своє особисте враження: я не передбачаю якихось принципових змін від того, що відбулося. Більше того, я боюся, щоб не сталося так, що Китай (я забігаю наперед і поки що дуже серйозно фантазую) запропонує компроміс, що передбачатиме, що Росія таки справді виведе свої війська з території України в обмін на те, що ми не вступаємо до НАТО.
Тоді нам такі посередники і задарма не потрібні.Зараз знову у нас з’явилися згадки про стамбульські домовленості, коли, ну мовляв, ми уже були близькі до капітуляції. Фактично це означало, що ми стаємо постійно нейтральною країною, не вступаємо до НАТО, визнаємо російську мову другою державною і всі інші хотєлки, які прописали в Москві і з якими деякі наші політики, які сьогодні на собі розвивають вишиванки, їхали до Стамбула і мали з цим погодитися.
Читать на nv.ua