
Кабмін запровадив цифрову систему управління відбудовою транспортної інфраструктури
Кабінет Міністрів запровадив цифрову систему управління відбудовою транспортної інфраструктури.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури, передають Українськi Новини.
"Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка дає старт експериментальному проєкту з впровадження цифрової системи управління відбудовою транспортної інфраструктури. Завдяки їй процес відбудови пошкодженої та зруйнованої інфраструктури буде прозорим та відкритим для бізнесу, міжнародних партнерів, експертів та громадськості", - йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, запуск цифрової системи управління відбудовою транспортної інфраструктури запланований на початок 2023 року.
"Нова ІТ система дозволить відстежувати весь цикл інфраструктурного проєкта: від проєктування, проведення публічних закупівель, здійснення робіт з будівництва, реконструкції та ремонту - до введення готових об'єктів у експлуатацію. Використання принципу "всі бачать все" дасть змогу громадськості, міжнародним партнерам чітко розуміти, куди і як витрачаються кошти, спрямовані на відновлення. Впровадження цифрового управління відбудовою сприятиме ефективному, прозорому та підзвітному розподілу коштів на інфраструктурне відновлення", - сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
За його словами, у подальшому ця система може стати основою електронної системи управління відбудовою для усіх галузей.
"Окрім цього - днями Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо репарацій Україні від росії, яка зокрема визнає необхідність створення у співпраці з Україною міжнародного механізму відшкодування збитків та міжнародного реєстру збитків. Спільно з партнерами працюємо над тим, щоб міжнародний реєстр збитків був інтегрований з українським реєстром пошкодженого майна, який є
Читать на bin.ua
