
Из-за дефицита угля останавливаются энергоблоки. Украине готовиться к отключениям?
За останній рік Україна вдруге зіткнулася з дефіцитом вугілля на складах теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей. План нарощування запасів не виконується. Більше того – з кожним тижнем обсяг цього палива зменшується.
Результат дефіциту – зупинка роботи п'ятнадцяти енергоблоків. Ще кілька десятків енергоблоків або на ремонті, або в аварійному стані.
Учасники ринку озвучують різні версії, чому так сталося.
Серед очевидних – скорочення виробництва струму атомними станціями на тлі високого споживання через теплу погоду. Є і конспірологічна: низькі запаси вугілля дозволяють окремим групам тримати ціни на електроенергію на високому рівні і торгуватися за те, щоб вони такими і залишалися.
Чому енергетичні компанії тримають "низькі" склади і
Читать на epravda.com.ua