
І вони не знали? Військові показали переписку з телефона окупанта
Українські захисники продовжують хоробро захищати нашу країну. Тим часом їм вдається брати в полон чимало окупантів. Тепер в соцмережах з'явилися фото з листуванням одного окупанта зі своїми рідними.
Так, тут можна побачити, що окупант, звертаючись до своєї дружини, просить її поцілувати дітей. Після цього вона відповідає, щоб він "не жалів їх" (тобто українців), бо вони не будуть жаліти їх. При цьому жінка ще й передала привіт друзям свого чоловіка.
Окупант на це відповів лише емодзі з підійнятим вгору пальцем. Також є листування окупанта з його сестрою. Тут він пише, що, мовляв, є чутки, що 15-16 числа вони будуть заходити в Україну.
Варто зазначити, що вже на той час американські ЗМІ повідомляли, що путін готовий піти на вторгнення в Україну. До того ж цей окупант ще й був впевнений, що це буде швидко, а "вони" (українці) швидко вгамуються. Враховуючи, що його телефон опинився в українців (напевно, як і сам окупант), Ванга з нього вийшла ніяка. Варто зазначити, що більшість окупантів, що потрапило в полон, кажуть, що вони їхали на навчання і не знали, де опиняться.
Водночас такі листування кажуть про те, що як мінімум частина з них прекрасно все знала дуже давно. Варто зазначити, що українці можуть підтримати військовослужбовців. Так, для цього можна відправити пожертву до фонду "Повернись живим". Зробити це можна перейшовши за цим посиланням. Також громадяни можуть передати українській армії гроші з "єПідтримки".
Читать на ukrainianwall.com