Харківський метрополітен відновлює пасажирські перевезення
У вівторок, 24 травня, харківський метрополітен відновить пасажирські перевезення. Для безпеки пасажирів буде зроблено все необхідне.
Про це повідомив голова Харківської міської ради Ігор Терехов на зустрічі з городянами на одній зі станцій метро, передає Час Пік. "Ми більше не можемо тягнути - нам слід запускати метрополітен.
Моє завдання - забезпечити місто транспортом і перезапустити економіку. Людям потрібно їздити на роботу.
Це податки, пенсії, зарплати і, зрештою, будівництво нових мікрорайонів", - сказав Терехов. Він зазначив, що міська влада спільно з керівництвом метрополітену, військовослужбовцями та правоохоронними органами зробить все необхідне для безпеки пасажирів.
Як повідомлялося раніше, російська армія єдиний в Україні Національний центр генетичних ресурсів рослин, який знаходився в Харкові. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua