

Газу та води може не бути: на Краматорськ чекає найскладніша зима, – мер міста
Війська РФ руйнують інфраструктуру щодня. У місті вже 2 місяці немає газу, чи з'явиться він до опалювального сезону та чи буде вода у будинках — невідомо. Зима у Краматорську буде неймовірно складною, вона забере багато сил і залишить свої шрами.
Такі прогнози озвучив міський голова Олександр Гончаренко. Будь завжди в курсі подій разом із телеграм-каналом Быстрый Фокус. У місті налічується 978 багатоквартирних будинків, це приблизно 63 тисячі квартир, в яких мешкають 160 тис.
осіб. За різними підрахунками, сьогодні заселено приблизно 20 тис. квартир.
Приватний сектор у селищах налічує приблизно 30 тис. будинків, із них приблизно 20 тис. заселені.
"Хочу звернути увагу на побут краматорчанина, який очікується цієї зими. Це буде однозначно найскладніша зима для нас. Літня романтика закінчиться з першими холодами.
Планувати, як пережити зиму, потрібно вже зараз", — попередив він. Через постійні обстріли російськими загарбниками газопроводів і підстанцій, ремонтних бригад у місті 2 місяці немає газу, підкреслив градоначальник. "Готувати сани потрібно влітку, тому говорю про складну зиму зараз.
Не просто складна — неймовірно складна зима. Газ. Його немає.
Чи з'явиться він до опалювального сезону? Не знаю. Але якщо його немає, то немає й опалення у місті", — пояснив ситуацію Гончаренко Котельні не можна запустити на вугіллі без газу, додав він. Без опалення у багатоквартирних будинках взимку не буде води та перестане працювати каналізація.
Ще до морозів воду та каналізацію відключать на вході до будинку, щоб система водопостачання не замерзла повністю, зазначив Гончаренко. Взимку збільшиться навантаження потужності на резервних каналах електрики, які й так зараз завантажені. "Говорити про старі проводки у квартирах, під'їздах —
. Читать на focus.ua
