Едвард Фурлонг, зірка "Термінатора", розповів, як втратив усі зуби через пристрасть до наркотиків
Зараз актор збирається повернутися у велике кіно, позбавившись залежності. 44-річний Едвард Фурлонг, зірка фільмів "Термінатор" та "Американська історія Ікс", дав відверте інтерв'ю, в якому зізнався, що так довго приймав метамфетамін і героїн, що втратив усі зуби і мало не помер. Про це пише Daily Mail.
Будь завжди в курсі подій разом із телеграм-каналом Быстрый Фокус. Актор зізнався, що вже чотири роки як "чистий", обзавівся новою посмішкою і збирається повернутися у велике кіно. Початок уже покладено: він щойно закінчив зйомки у фільмі Бреда Келлера під назвою "Кінь Чарлі".
Фурлонг став зіркою, коли отримав роль Джона Коннора у фільмі 1991 року "Термінатор 2: Судний день". На той момент йому було всього 13 років і він не витримав слави, що звалилася на нього. Нехай він не з'явився у сиквелі культового бойовика, але в нього були ролі у не менш відомих картинах: в "Американській історії X" він грав разом з Едвардом Нортоном, а у фільмі "Фотограф" його партнеркою стала Крістіна Річчі.
Але Фурлонг пристрастився до алкоголю та наркотиків. І як він сам каже, він "був приречений на наркоманію". "Яким би успішним я не здавався, я завжди відчував, що всіх обманюю.
Коли я був молодший, за мною доглядало не так багато людей, і я був покинутий напризволяще. Я не знав, як розпоряджатися своїми грошима. Будь я старшим, я б не ухвалив так багато поганих рішень", — розповів Едвард.
Актор зізнався, що починав він із марихуани, потім скуштував алкоголь та галюциногенні гриби. Потім, коли йому виповнилося двадцять, він став завсідником вечірок, де скуштував кокаїн і героїн — перший він приймав, щоб не спати, а другий — щоб прокинутися для зйомок. "Я ніколи не був нормальним підлітком.
Читать на focus.ua


